Witam Rodaków

kisoft

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
A tak przetłumaczył... napisałem, że coraz mniej nas.. A tak na marginesie to sztuczna inteligencja AI nas wykosi. Sam ostatnio w ARDUINO zrobiłem dla zabawy proste projekty z użyciem AI i nawet działają... Robiłem też w B4A ale dostaję błędy.... (ale gdyby tak przysiąść to może by coś z tego wyszło)...
 

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Masz racje. Jak wspomniales AI trzeba raczej wykorzystywac by nam pomogla pisac rzeczy np z ktorymi mamy problem rozwiazac w naszych projektach. Z drugiej strony trzeba tez chyba przechodzic na inne jezyki. B4X fajny uniwersalny do wszystkiego, ale jedne rzeczy lepiej i szybciej sie tworzy w jednym jezyku a inne w innym.
 

kisoft

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
AI jeszcze jest w fazie raczkowania ale to tylko kwestia czasu. Bardzo skomplikowany program napisze Ci w kilka sekund, dorobisz tylko grafikę i dzieło gotowe. Jeszcze przekonwertuje na inne języki... Ja już nie uczę śię niczego nowego- wiedza, którą posiadam chyba wystarczy, żeby podjąć współpracę z AI...

P.S.
Odpuściłem sobie na razie programowanie , kiedy zacząłem odbijać się od ściany( tego nie ma i tego brakuje, to nie rozwiązane). Jestem tu tylko, żeby utrzymać programy, które są na sklepach... (a pieniądze z tego żadne)
 
Last edited:

Picon

Member
Licensed User
Cześć
Panowie, nie narzekajmy. Jest jak jest.
Fakt - nic specjalnego jakoś się tu nie dzieje.
Sam zaglądam tu rzadko, rzadko też się udzielam w czymkolwiek. Nie prowadzimy dyskusji, wymiany informacji, nie dzielimy się doświadczeniami.
Prawie się nie znamy...
Może by to zmienić jakoś? Co Panowie o tym sądzicie?

Mam od razu konkretne pytanie:
Czy ktoś z Was wie od czego zacząć wdrażanie aplikacji na App Store? ( Koszty? Kryteria? Procedura? czas wdrożenia?)
Ktoś to przerabiał może?
 

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Czy ktoś z Was wie od czego zacząć wdrażanie aplikacji na App Store? ( Koszty? Kryteria? Procedura? czas wdrożenia?)
to chyba @kisoft

Ja pisalem dla siebie apki i dla klientow ale nie wstawialem do sklepu, ale z ciekawosci tez sie dowiem.
 

kisoft

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Witam. Ja wstawiłem kiedyś aplikację na apstore. Musisz mieć konto w APLE koszt to 100$ rocznie no i masz pełny opis co i jak w B4i. Musisz wygenerować odpowiednie certyfikaty itp. Bez konta w APPLE nie sprzedaż aplikacji i nie zainstalujesz aplikacji poza sklepem. Ale wszystko to jest ładnie opisane w samouczkach.
 

sjedrzej

New Member
Cześć Wszystkim jak to zwykle powiada Erel w samouczkach.
Jestem z Rzeszowa, właśnie zaczynam swoją przygodę z obiektówką w B4X.
Szkoda, że tu się nic nie dzieje ;( . Choć co niektórzy mają już spore doświadczenie.
Pozdrawiam.
 

Picon

Member
Licensed User
Cześć Wszystkim jak to zwykle powiada Erel w samouczkach.
Jestem z Rzeszowa, właśnie zaczynam swoją przygodę z obiektówką w B4X.
Szkoda, że tu się nic nie dzieje ;( . Choć co niektórzy mają już spore doświadczenie.
Pozdrawiam.
Hej
Ja pochodze z okolic Rzeszowa ale od 8 lat jestem w USA.
Na razie to tylko mała apke sterującą 3 przekaźnikami napisałem. Zatem doświadczenie mizerne ale małymi kroczkami ziarnko do ziarnka... :)
 

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Cześć Wszystkim jak to zwykle powiada Erel w samouczkach.
Jestem z Rzeszowa, właśnie zaczynam swoją przygodę z obiektówką w B4X.
Szkoda, że tu się nic nie dzieje ;( . Choć co niektórzy mają już spore doświadczenie.
Pozdrawiam.
Witamy cie.
Co masz na mysli ze nic sie nie dzieje?
 

sjedrzej

New Member
Witamy cie.
Co masz na mysli ze nic sie nie dzieje?
Jakoś tu nie widać za wielu użytkowników. A i sama liczba postów coś mówi. Rozumiem , że "starzy wyjadacze" siedzę na anglojęzycznych forach, bo u nas z wiedzą bieda bo mało kto chce się podzielić w ojczystym języku. To tak ogólnie, proszę nie traktować tego personalnie Panie Michale.
 

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Jakoś tu nie widać za wielu użytkowników. A i sama liczba postów coś mówi. Rozumiem , że "starzy wyjadacze" siedzę na anglojęzycznych forach, bo u nas z wiedzą bieda bo mało kto chce się podzielić w ojczystym języku. To tak ogólnie, proszę nie traktować tego personalnie Panie Michale.
-Rozumiem ze mało postów wg ciebie w dziale dla Polski??
-Że "starzy wyjadacze" siedzą w działach gdzie piszą po Angielsku??
Więc wstępem to cud, że jest dział dla nas Polaków. Cud bo jest nas tu kilku. Tych kilku widząc, że nic się nie dzieje na dziale Polskim uczęszczają na forach angielskich, gdzie prawdę mówiąc ten język jest tu i w większości zagranicznych forach podstawowym do rozmów.

-Mało ktoś się chce dzielić.
Hmmm z chęcią by ktoś podzielił jak by ktoś zapytał?
Czy dzielić się to wg innych to tłumaczenie na nasz język ?? Nie prościej włączyć translatora całej strony i masz po Polsku.

Chcesz pytaj tutaj, załóż wątek, problem, propozycję.
Jak ktoś będzie wiedział/miał czas/wolę/chęci odpisze ci.

Nie mówię tego złośliwie i na odczepkę, ale tak szczerze.
 
Top