Witam Rodaków

Rafal Ciesielski

Member
Licensed User
Longtime User
Ja generalnie tez wszystko pod klienta, bez sklepu : system do rejestracji czasu pracy maszyn i ludzi (b4a, b4j i webapi) , obsługa audytów wewnętrznych (b4a i webapi) , sterowanie halą magazynową - ogrzewanie , oświetlenie, bramy (b4a, b4r)
 

jerry07

Member
Licensed User
Longtime User
Witam wszystkich rodakow!
Ja od dlugiego czasu mieszkam w USA. Na b4x forum jestem od wielu lat ale dopiero teraz zawitalem na Polskie Forum. To dzieki Michalowi ze napisal posta o Sir Clive Sinclar i tak jakos postanowilem tu zajrzec. :) Juz kiedys tu zagladalem ale naszego forum jeszcze nie bylo.

Pozdrawiam wszystkich Polskich uzytkownikow b4x.
 

kisoft

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Witam wszystkich rodaków!
Ja od dłuższego czasu mieszkam w USA. Na b4x forum jestem od wielu lat ale dopiero teraz zawitałem na Polskie Forum. To dzieki Michalowi ze napisal posta o Sir Clive Sinclar i tak jakos postanowilem tu zajrzec. :) Juz kiedys tu zagladalem ale naszego forum jeszcze nie bylo.

Pozdrawiam wszystkich Polskich uzytkowników b4x.
A tak nieskromnie powiem, że to ja poprosiłem Erela-a o stworzenie Polskiego forum - zgodził się od razu i za pięć minut był już polski wątek... Witamy ...witamy
 

Picon

Member
Licensed User
Witam i pozdrawiam Wszystkich

Też majstruje coś przy B4A i B4i :)
Pochodze z okolic Rzeszowa. Aktualnie New York.
 

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Część.
Masz kolegę który mieszka blisko ciebie @jerry07, też rodak.
Już kawałek czasu razem rozmawiamy ze sobą i trochę wspólnie działamy.
 

luki_c

Member
Siemka, pozdrawiam z okolic Bielska - Białej. Głównie zajmuję się programowaniem embedded AVR, ESP i STM ale ponieważ trzeba czasem połączyć urządzenie ze światem zewnętrznym zacząłem używać narzędzi b4x. Niestety póki co wszystko w ramach hobby.
 
Top